Venujete sa profesionálnej tvorbe a úprave technickej dokumentácie? Potrebujete ušetriť čas a zefektívniť svoju prácu? Radi vám pomôžeme.

Ponúkame služby firmám a konštrukčným pracovníkom, ktorým sa zíde externá pomoc s vyhotovením alebo prekreslením technických výkresov.

Ako vám pomôžeme? Garantujeme rýchlosť dodania a dodržanie dohodnutého termínu. Práca s technickými výkresmi je časovo nesmierne náročná a takmer každá firma z tejto oblasti sa občas dostane do štádia, kedy potrebuje externých spolupracovníkov.

U nás máte zabezpečenú anonymitu. A to zmluvou, ktorú spoločne podpíšeme ešte pred začatím spolupráce. Zachovanie anonymity a know-how vašej firmy je pre nás prvoradé. Technické výkresy uložíme na súkromné úložisko. Nedostane sa k nim nikto, kto by ich mohol zneužiť.

Sme skúsení experti na tvorbu a úpravu technickej dokumentácie. Môžete sa spoľahnúť na kvalitu a presnosť našich výstupov.

Opíšte nám zadanie úlohy a odošlite svoje požiadavky. Podľa náročnosti projektu vám pridelíme jedného alebo viacerých odborníkov. Dohodnete sa s nimi na termíne vypracovania a cene za prácu. Vyplňte nezáväznú objednávku a do 24 hodín od nás dostanete cenovú ponuku na mieru.

Objednávkový formulár